חדשות האתר
עברנו למשכננו החדש הממוקם ברחוב קרליבך 10 תל אביב
בברכה צוות נוה אקדמיה
 
חוברת הטיולים
לקבלת חוברת הטיולים בדואר אנא פנה טלפונית ל 03-5101555 לנאוה.
 
 

נוה אקדמיה הינה חברה סיטונאית לטיולים, המתמחה בהפקת טיולים מאורגנים לחו"ל. טיולי נוה אקדמיה נמכרים בהצלחה מרובה בשיטת השיווק הישיר. קהל הצרכנים המרכזי של החברה הם עשרות אלפי נוסעים מרוצים אשר נסעו בעבר וייסעו בקרוב שנית בטיולים שלנו. פרסומי נוה אקדמיה מופצים באמצעות ועדי העובדים במדינת ישראל במקומות העבודה.
נוה אקדמיה הינה חברת טיולים מאורגנים לחו"ל פועלת בשוק הנסיעות בישראל מעל עשור שנים. החברה נהנית מצוות עובדים מסור, מקצועי, צעיר ודינמי, ממשרדים מודרניים המצוידים בטכנולוגיה חדישה ומקשרים ענפים של שנים עם מיטב ספקי התיירות בעולם.

כל אלה תורמים להשגת רמת מצוינות גבוהה במה שאנו עושים ובשיווק מוצר מקצועי ואיכותי ללא תחרות ותמיד במחיר אטרקטיבי ביותר.

נוה אקדמיה לא עוסקת בהוצאה לאור של קטלוגים מפוארים ל-טיולים מאורגנים לחו"ל ולא עורכת מסעות פרסום יקרים ברדיו ובטלוויזיה, המכירות נעשות רובן ככולן בשיווק ישיר וממוקד. לעובדות אלו השפעה גדולה ומכרעת על הקטנת עלויות הטיול מצד אחד, והוזלת הטיול לצרכן הסופי מצד שני.
טיולים מאורגנים לחו"ל של נוה אקדמיה כוללים בממוצע יותר ימים, יותר אתרים ויותר פעילויות ולמרות זאת המחירים זולים בדרך כלל יחסית לרוב הטיולים הנמכרים בארץ.
 
נוה אקדמיה דוגלת עד כמה שרק אפשר וסביר, למלא שעות היום בפעילות ותוכן. כך למשל כמעט ולא תמצאו טיול מאורגן לחו"ל של נוה אקדמיה שבו ימים חופשיים ו/או שעות "מתות" סתם כך, כמעט ולא תמצאו טיולים מאורגנים לחו"ל של נוה אקדמיה שבמהלכם ישנם סיורי בחירה ו/או ימים וחצאי ימים, אשר בהם יציעו לכם טיולים נוספים , בתשלום נוסף כמובן.
חשוב ביותר הוא סעיף הוצאה אחד גדול יחסית בו החברה מתגאה - סעיף התשלום למדריכים. עובדה זו מסבירה מדוע נוה אקדמיה מתהדרת בצוות העילית של מדריכי הטיולים בישראל – כל אחד בתחומו. וזה בדוק!!!
עשרות אלפי המטיילים אשר השתתפו באחד הטיולים המאורגנים לחו"ל של נוה אקדמיה, הם בודאות מליצי היושר הטובים ביותר שלנו. אנו בטוחים כי הם יטרחו לציין בפניכם איכותו העשירה של הטיול, רמתו הגבוהה של המדריך, ולא פחות חשוב: השרות והטיפול הניתן לנוסעי הקבוצה במהלך הטיול ולפני היציאה, בסטנדרטים אשר אינם מוכרים בארץ, אנו החברה היחידה בארץ המקיימת מפגש קבוצה טרם יציאה לכל טיול. בנוה אקדמיה למעלה מ 45% מהמטיילים עמנו כל שנה הם מטיילים שבאו פעם שניה או שלישית!!!
זה כמובן מחייב מצוינות, זה כמובן מחייב להשקיע כל הזמן במטייל ובטיול, ואת זה אנו כמובן יודעים לעשות ואף עושים. כן, ללא ספק, אנשי השיווק הטובים ביותר שלנו הם הנוסעים אשר טיילו עמנו כבר בעבר.

 
 
 
צוות נוה אקדמיה - טיולים מאורגנים לחו"ל                                       אלנבי 19 ת"א 5101555 - 03
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת .                                                    ימים א' -ה'
נוה אקדמיה - טיולים מאורגנים.                                                       בין השעות :17:30 - 09:30
                                                           
 
 


יצירת קשר
 
 
 

בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן