חדשות האתר
עברנו למשכננו החדש הממוקם ברחוב קרליבך 10 תל אביב
בברכה צוות נוה אקדמיה
 
חוברת הטיולים
לקבלת חוברת הטיולים בדואר אנא פנה טלפונית ל 03-5101555 לנאוה.
 
 

טיולים מאורגנים לאסיה

הטיולים המאורגנים של נוה אקדמיה לבטח יזכרו אצלכם כאחת החויות הטובות והעמוקות ביותר שחוויתם...
אנו מזמינים אתכם לבחור טיול מאורגן על פי העדפתכם ממגוון טיולנו.
 פנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים על המסלולים הייחודיים שאנו מציעים. נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת.
 
להלן רשימת הטיולים המאורגנים לאסיה המוצעת לבחירתכם:
לקבלת אינפורמציה מפורטת בדבר הטיול בו הינכם מתעניינים אנא לחצו על התמונה הרלוונטית.
 
תאילנד-פוקט ופאטאיה
18 יום
תאילנד-פוקט
 
18 יום לציבור הדתי
 
ויאטנם קמבודיה
 
22 ימים
ויאטנם קמבודיה
 
18 ימים
הודו ונפאל
 
22 ימים
הודו -
משולש הזהב
11 ימים
סין במסלול קלאסי
 
15 ימים
סין קלאסי לשומרי מסורת
 טיולים מאורגנים לסין, נוה אקדמיה,
17 ימים
סין בדגש חבל סצ'ואן
18 ימים
סין - הונג קונג ומקאו
18 ימים
סין בדגש חבלי סצ'ואן ויונאן
23 ימים
סין בדגש חבלי גואייז'ו, יונאן וסצ'ואן
25 ימים
סרי לנקה
 
מקדשים בסרי לנקה
11 ימים
אינדונזיה
 
20 ימים
יפן בניצת הדובדבן
15 ימים
יפן בניצת הדובדבן
טיול מאורגן ליפן-נוה אקדמיה
12 ימים לציבור הדתי
 
 
 
טיולים מאורגנים
למזרח אסיה מטעם נוה אקדמיה שונים בתכלית מטיולים של חברות אחרות. אנו מציעים טיול גיאוגרפי אמיתי, מעמיק ואיכותי ממיטב אנשי המקצוע הבכירים בתחום, בעלי ניסיון וידע שאין שני לו. הטיולים הגיאוגרפיים שלנו למזרח אסיה מאופיינים בכך שהם טיולים גיאוגרפיים של ממש. לפניכם מעט מהמאפיין אותם :
 
  • מסלול ייחודי ומיוחד במינו - אנו מציעים מקומות, אתרים ומפגשים, אותם התאמנו לכם מניסיונינו העשיר. כמו כן ניקח אתכם למקומות אקזוטיים במיוחד אשר השתמרו לאורך השנים ונחווה הרפתקאות המיוחדות לטיולינו בלבד.
  • מדריכים מעולים מהשורה הראשונה - המדריכים בטיולים המאורגנים למזרח אסיה נבחרו בקפידה. אלו מהמדריכים המעולים שישנם, בעלי רקע אקדמי מתאים. מאחריהם אלפי שעות של פעילות הדרכה בטיולים אלו וכן הכרה מעמיקה של כל יעד, האנשים והתרבויות. כל אלו מאפשרים למדריכים של נוה אקדמיה להעביר את חווית הטיול בדרך בלתי אמצעית עבור החוייה המושלמת.
  • חוויות יחודיות - כאשר אנו בוחנים טיולים מאורגנים למזרח אסיה קשה להבחין תמיד בשוני. הבאנו לפניכם מעט מהדוגמאות ליחודיות הטיולים של נווה אקדמיה.

 

סין - כאן תחוו טיול ייחודי באזור דאנזו בחבל סצ'ואן בהר "באודינג" המכוסה אלפי פסלים נפלאים, שייט על נהרות רחבים, ביקור בעיר האסורה בבייג'ינג, החומה הגדולה, ארמונות ומקדשים לאין ספור, יערות אגמים ושדות אורז מכוסי ערפל.
 
תאילנד - אם חפצתם בנופים ושמש, אזי תאילנד היא ודאי בשבילכם. טיולים מאורגנים של נווה אקדמיה למזרח אסיה לוקחים אתכם למדינת הסחלב תאילנד (סיאם), שם תוכלו לחוות טיולי מקדשים במקומות רחוקים כמו גם את נפלאות העיר הגדולה – בנגקוק. אוהבי הים והחופים ימצאו את עצמם צופים בשמש הנפלאה של דרום מזרח אסיה שברקע צוקי ענק המזדקרים מהים התכלכל השקוף, לוגמים משקה טרופי תוך פסיעה בחול הלבן והרך.
 
ויאטנם וקמבודיה - טיול מאורגן לויאטנם וקמבודיה לוקח אתכם לאזורים אשר נתגלו למערב לא מכבר, טבע פראי עד היכן שהעין משגת. המדריכים המעולים שלנו בנווה אקדמיה ייקחו אתכם לביקור בנקרות תת קרקעיות, שייט בנהרות בכפרים ציוריים, טיולי ג'יפים מהנים, וכן תופעות טבע ייחודיות שהיינו מספרים עוד עליהן, אולם נשאיר משהו גם לטיול.
 
אוזבקיסטן - אם נתרחק מעט (או בעצם נתקרב) למרכז אסיה, נמצא את אוזבקיסטן המסתורית, הרים עצומים, יערות, נהרות ובצידם כפרים של אנשים פשוטים ומקבלי פנים. הזמן עצר כאן מלכת. המקומות והמראות - אפופי מסתורין. הארכיטקטורה בערים – שונה מכל דבר שראיתם. לחובבי הטעמים שבינכם נכונה חוויה של ממש.

בכל אלו תדעו מי נמצא איתכם בכל עת. המדריכים המעולים של נווה אקדמיה בעלי רקע וניסיון עשיר ביותר בכל הנוגע לטיולים למזרח אסיה. הנוחות בה תגיעו ממקום למקום, המסעדות המעולות בהם תסעדו ומקומות הלינה ללא פשרות הינם חלק בלתי נפרד מהטיול. כמובן שנשאיר תמיד מקום לביקור בשווקים הנפלאים של הארצות הללו כך שתמיד תוכלו לחזור עם מזכרות נפלאות שיזכירו לכם את הטיול החוויתי שישאיר לכם טעם של עוד.
 
 
 
 
 
 
 

 
 
יצירת קשר
 
 
 

בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן