חדשות האתר
עברנו למשכננו החדש הממוקם ברחוב קרליבך 10 תל אביב
בברכה צוות נוה אקדמיה
 
חוברת הטיולים
לקבלת חוברת הטיולים בדואר אנא פנה טלפונית ל 03-5101555 לנאוה.
 
 
נוה אקדמיה
טיולים מאורגנים בשיווק ישיר

טיול מאורגן לרוסיה

שבוע של טיולים ונופשים
ברוסיה האמיתית 11 יום במסלול ייחודי...
טיולים מאורגנים למוסקבה וסנט פטרסבורג - נוה אקדמיה
ייחודי: קרוז בן ארבעה ימים אל ארכיפלג איי וואלאם,
אזור הטבע מהיפים ביותר שיש ברוסיה!
מלונות בדרגת ארבעה כוכבים
ארמון יוסופוב * ארמון יקטרינה בפושקין * מוזיאון הרמיטאג' * גני פטרהוף * פנורמת בורודינו * מתחם הקרמלין * מוזיאון הנשקיה * שייט מעל הנייבה* סיור ערב במוסקבה  *  סיור ערב בסנט. פטרסבורג
 
והכל כבר כלול במחיר...
האירוח בתנאי חצי פנסיון
ייחודי! קרוז בן ארבעה ימים... לחזות בטבע היפה ביותר שיש לרוסיה להציע!!!

 


טיול מאורגן לרוסיה - המחיר כולל:
 • 10 ימים מלאים של טיולים לרבות:
 • קרוז בן ארבעה ימים אל ארכיפלג איי וואלאם,
  אזור הטבע מהיפים ביותר ברוסיה!
 
 • 4 ימים מלאים במוסקבה לרבות:
 •  הכיכר האדומה, מתחם הקרמלין
  ומוזיאון הנשקייה
 • פנורמה בורודינו
 • סיור ערב "מוסקבה ביי נייט"
 • בית הקברות נובודביצ'י
 • מוזיאון מלחמת העולם השנייה
 • גלריית טרטייאקוב
 • סיור בתחנות המטרו
 • ביקור בשוק איזמאילובסקי

 

 • 4 ימים מלאים בסט. פטרסבורג לרבות:
 • ארמון יוסופוב
 • מצודת פול ופטר
 • מוזיאון הרמיטאג'
 • ארמון יקטרינה בפושקין כולל חדר הענבר
 • גני פטרהוף ומזרקותיו
 • סיור ערב "סנט. פטרסבורג ביי נייט"
 • שייט על הנייבה
 • אוזניות שמע לכל מטייל
 • טיסות אל-על ישירות בשילוב יעדים: טיסה למוסקבה וחזרה מסט. פטרסבורג
 • טיסת פנים ממוסקבה לסט. פטרסבורג
  מלונות בדרגת ארבעה כוכבים
 • האירוח בתנאי חצי פנסיון**.
 • טיסות הלוך ושוב
 • מדריך ישראלי מקצועי ומנוסה
 • כניסות לאתרים המשולבים בטיול
 • אוטובוס תיירותי
 • מיסי נמל, בטחון ודלק בארץ ובחו"ל, (נכון
  לינואר 2014),דמי רישום וכן תשר לנותני
  השירותים בחו"ל
 • מפגש קבוצה לפני היציאה

 
 
 
 
 
למזומן:
מ- 2670 $
לאשראי בתשלומים:
מ-2697 $
 
 
טיול מאורגן לרוסיה - תאריכי יציאה :
22.6, 29.6, 13.7, 20.7, 3.8, 10.8
 
 
 • המחיר הינו לאדם בחדר זוגי.
 • דמי הרישום שעלותם 150 $, הכלולים כבר במחיר החבילה ואשר 
  לא יוחזרו בשום מקרה, מאפשרים לבטל את הטיול עד 23 ימי 
  עבודה מלאים לפני יציאת הטיול.
 • **בערב בו נטוס לסנט. פטרסבורג לא תינתן ארוחת ערב.   
 • בחלק מתאריכי היציאה השייט יערך במתכונת של שלושה ימים ולא ארבעה ימים. בתאריכים אלו נבקר ביום הרביעי בבירתה העתיקה של רוסיה - העיר נובגורד. 
          
 • בתאריכי יציאה 22.6 וכן 29.6 תחול תוספת מחיר בסך 75 $ בגין לילות לבנים  ט.ל.ח
 
נוה אקדמיה רשיון מס' 200136/02.14
בדבר פרטים נוספים והרשמה נא לפנות ל- נוה אקדמיה טל. 5101555 - 03
ימים א' - ה' בשעות 9:30-17:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
טיול מאורגן לרוסיה - מסלול הטיול:
 
 
יום 1  
ת"א - מוסקבה - הכיכר האדומה - המאוזוליאום של לנין - בית הקברות נובודביצ'י - מלוננו במוסקבה
מוקדם בבוקר ניפגש בנתב"ג ונטוס בטיסת "אל-על" ישירות אל מוסקבה - בירת רוסיה. לאחר ארבע שעות טיסה אנו צפויים לנחות במוסקבה בשעה 10:50, ועם הנחיתה נצא לסיור בעיר שבכל נשימה בה יש קורטוב אמיתי של היסטוריה. נתחיל בביקור בכיכר האדומה, נבקר במאוזוליאום של לנין (באם הדבר יתאפשר מבחינה טכנית), בגבעת האוניברסיטה, בבית הקברות נובודביצ'י שם קבורים גדולי האומה וביניהם צ'כוב, גוגול, גרומיקו, חרושצ'וב, ילצין ועוד. בתום יום של סיורים נפקוד את מלוננו במוסקבה.
 

טיול מאורגן לרוסיה עם נוה אקדמיה
טיול מאורגן לרוסיה עם נוה אקדמיה
יום 2 
מוסקבה - מתחם הקרמלין - מוזיאון הנשקייה - חזרה למלוננו

ארוחת בוקר של ארבעה כוכבים ואנו ממשיכים את סיורנו בעיר. על הבוקר נצא לביקור בגני אלכסנדר הצמודים למתחם הקרמלין וכמובן, גולת הכותרת, הקרמלין. בביקור במתחם הקרמלין נראה את ארמון נשיא רוסיה, התותח הכבד בעולם שמעולם לא ירה, הפעמון הגדול בעולם שמעולם לא צלצל, וכיכר הקתדרלות. נבקר במתחם הקתדרלות ונסיים בביקור במוזיאון הנשקייה, מוזיאון מרשים האוצר בתוכו שכיות חמדה נדירות - בגדי מלוכה ופולחן עשויים כסף וזהב ומשובצים ביהלומים, פנינים ושלל אבני חן, מתנות שגרירים, כסאות מלוכה, כתרי הצארים, כרכרות מלכותיות ו...כמובן את ביצי הפברז'ה המפורסמות. בסיומו של יום מלא רשמים נחזור למלוננו.
 

יום 3 
מוסקבה - בית הכנסת קוראל - גלריית טרטייאקוב - שוק איזמאילובסקי - תחנות רכבת התחתית - ערב: נצא לסיור "מוסקבה ביי נייט"
בוקר טוב לכולם. היום נמשיך להתרגש בבואנו לביקור במתחם בית הכנסת קוראל - בית הכנסת הגדול, שהיה אחד מהסמלים בתקופת המאבק לעליה חופשית. נמשיך לביקור בגלריה טרטייאקוב - מוזיאון לאומנות רוסית בו נמצא אוסף האומנות הרוסית המרשים בעולם. יצירותיהם של לויטן, אייבזוצקי, פיודור, ברולובפדוטוב, רפין ועוד אומנים רבים וטובים המוצגים בגלריה, לצד ציורי איקונות נדירים, מעמידים את הגלריה בשורה אחת עם גלריות הציור המהוללות ביותר בעולם. משם נמשיך לביקור בשוק העתיקות הצבעוני והאותנטי איזמאילובסקי, בו ניתן יהיה למצוא שפע מזכרות ומתנות. את סיורינו נסיים בתחנות רכבת התחתית, המפורסמות בזכות הפסיפסים, הפסלים והנברשות שהופכות אותן ל"מיני מוזיאונים". בתום יום עתיר רשמים נחזור למלוננו.
בערב: נצא לסיור לילי במוסקבה המוארת ונגלה שההבדל בין מוסקבה בלילה ומוסקבה ביום, הוא הבדל של יום ולילה...
 

טיול מאורגן למוסקבה וסנט פטרסבורג - נוה אקדמיה
טיול מאורגן לרוסיה עם נוה אקדמיה
יום 4
מוסקבה - פנורמה של קרב בורודינו - פארק הניצחון ומוזיאון מלחמת העולם השנייה - טיסה לסנט. פטרסבורג - מלוננו בעיר

בוקר טוב מוסקבה. יום נוסף גדוש ומלא מראות וחוויות בעיר המדהימה. נתחיל את יומנו במוזיאון בורודינו, נשתאה מול הציור הפנורמי (360 מעלות) המתאר יום בקרב בורודינו המפורסם. בקרב עקוב מדם זה הגן הצבא הרוסי על מוסקבה מול צבאו האדיר של נפוליאון. נמשיך לפארק הניצחון המרשים, נראה את בית הכנסת שהוקם בפארק לציון השתתפות הלוחם היהודי במלחמה באויב הנאצי, נמשיך ונבקר במוזיאון הניצחון על הנאצים ונקנח בשער הניצחון המנציח את ניצחון הרוסים על צבא נפוליאון. לעת ערב נפקוד את שדה התעופה, כשעת טיסה ואנו מתקבלים בברכת "ברוכים הבאים" על ידי העיר סנט. פטרסבורג ולמלוננו בעיר. הערה: במידה ופנורמת קרב בורודינו תהיה סגורה לביקורים, יינתן ביקור חלופי.
 

יום 5  
סנט. פטרסבורג - מצודת פטר ופול - שדרות נייבסקי - חזרה למלוננו - ערב: סיור "סנט. פטרסבורג ביי נייט"     
     
בוקר טוב סנט. פטרסבורג - העיר היפה ביותר ברוסיה! ארוחת בוקר של ארבעה כוכבים ואנו יוצאים... נתחיל במצודת פטר ופול - המקום בו החלה בניית העיר בשנת 1703. נבקר בכנסיית פטר ופול - פנתאון הצארים בו כל הצארים הרוסיים (מפטר הגדול ועד ניקולאי השני) קבורים בו. נמשיך בסיורנו לאורך שדרות נייבסקי המפוארות, נראה את בתי הפאר שבנה פטר הגדול בעיר, את קתדרלת קזאן, כיכר הסנאט ובה פסל פרש הברונזה (פסלו של מייסד העיר פטר הגדול, שהפך לאחד מסמליה המובהקים של העיר), נחצה את כיכר סנט. אייזיק ובסיומו של יום עתיר רשמים נחזור למלוננו.
בערב: נצא לסיור ערב בסנט. פטרסבורג, היפה בלילה שבעתיים...
 

טיולים מאורגנים למוסקבה וסנט פטרסבורג - נוה אקדמיה

טיולים מאורגנים לרוסיה - נוה אקדמיה

יום 6 
סנט. פטרסבורג - אתר ההנצחה למלחה"ע השנייה - קתדרלת קזאן - עליה לספינה - יציאה לשייט
לאחר ארוחת הבוקר נצא לאתר ההנצחה של מגיני העיר בזמן המצור (בתקופת מלחמת העולם השנייה סנט. פטרסבורג הייתה במצור במשך 900 ימים ולילות!!!). נבקר באחד האתרים המרשימים המנציחים את יכולת ההגנה והעמידה האיתנה של מגיני העיר - הפיסקרבסקי ממוריאל. נחזור למרכז העיר, לכיכר האומנויות, נצפה אל ארמון אלכסנדר ה-3 ועל כנסיית "הדם השפוך", נסייר לאורך תעלת גריבויידובה עד גשר הגריפונים וכן נבקר בקתדרלת קזאן. אחה"צ אנו מגיעים לגולת הכותרת של טיולנו... אנו עולים על ספינה איתה נערוך קרוז של ארבעה ימים אל אחד האזורים הכי יפים של רוסיה הצפונית - קארליה. תחילה הספינה שטה לאורך נהר הנייבה בכיוון ימת לדוגה - הימה גדול ביותר באירופה ובה כ-600 איים! מי הימה נשפכים למפרץ פינלנד דרך נהר הנייבה. בחלקה הצפוני של הימה ממוקם ארכיפלג וואלאם המורכב מ- 50 איים, האי המרכזי והיפה מכולם נקרא גם הוא וואלאם ואליו אנו שטים. ארוחת ערב על הספינה ולאחריה יערך "נשף הקפטן" הכולל שמפניה וריקודים. נהנה מאווירת השייט האותנטית ולילה טוב... הערה: השייט נערך בספינת נהר נוחה, בספינה תאים זוגיים הכוללים גם שירותים ומקלחות.
יום 7 
אגם לדוגה - שייט לכיוון וואלאם - "דרך סקייטי וואלאם" - מנזר "ההשתנות" - אגם לדוגה - נהר סביר
נתעורר אל מול נופי הימה היפים החולפים מול עינינו, נאכל ארוחת בוקר ואנו כבר עוגנים באי וואלאם. באי וואלם ביקרו כל שליטי רוסיה הצארית וכן המלחין צ'ייקובסקי והפיזיקאי מנדלייב (ועוד רבים ומפורסמים אחרים...). המקום מקודש לכנסיה הפרבוסלאבית - אורתודוכסית ובמרוצת השנים ניבנו באי כנסיות ומנזרים, לרבות שיחזור של ירושלים השמיימית. נקיים באי סיור רגלי בשמורת הטבע "דרך סקייטי וואלאם" ולעת צהריים נחזור לספינה לארוחת צהריים. לאחר מכן נצא לביקור במנזר "ההשתנות" אליו נגיע בשייט, ולעת ערב (בסופו של יום מן היפים בטיולנו) נחזור לספינה מלאי רשמים וחוויות. לאחר ארוחת הערב נתרווח ונהנה משפע ההופעות המוצגות ע"י צוות הבידור של הספינה, להנאתם של כלל המטיילים.      
 
 
טיולים מאורגנים למוסקבה וסנט פטרסבורג - נוה אקדמיה
טיול מאורגן לרוסיה
יום 8 
נהר סביר - אטרקציה!!! מעלית אוניות!!! - הגעה לשמורת מונדרוגי - יום של סיורים בטבע - חזרה לספינה - המשך השייט לכיוון סנט. פטרסבורג

בוקר מצוין! גם הבוקר נתעורר אל מול נופי הימה היפים החולפים מול עינינו... במהלך הלילה ובזמן שישנתם הספינה יצאה מאגם לדוגה ונכנסה לנהר סביר, תוך כדי שייט בניגוד לזרם של המים. הפרשי הגובה מגיעים ל-35 מטרים! ועתה לאטרקציה... כדי להתגבר על הפרשי הגובה הספינה תיכנס למעלית אוניות! מה זה מעלית אוניות? בדיוק כמו שזה נשמע!... חכו ותראו... אטרקציה מעניינת במיוחד!!! בהמשך היום נסייר בשמורת הטבע מונדרוגי, בה נמצא כפר שנבנה ממש בתוך יער עם בתי עץ וסדנאות של אמנים, עבודות תחרה וקרמיקה, גן חיות ואפילו מוזיאון לוודקה. בסיומו של יום, אולי היפה ביותר בטיולנו, נחזור לספינה. במהלך הלילה הספינה תעשה דרכה חזרה לסנט. פטרסבורג.
יום 9  
עגינת בוקר בסנט. פטרסבורג - העיירה פושקין - ארמון יקטרינה - מלוננו בסנט. פטרסבורג - בערב: מופע בלט

לאחר ארוחת בוקר קלה ניפרד מהספינה ומחוויה גדולה שזה עתה סיימנו, ונצא לביקור באחת האטרקציות הגדולות שיש לרוסיה להציע - ארמון יקטרינה בעיירה פושקין. הארמון נהרס לחלוטין במלחמת העולם השנייה ושוחזר בצורה שלא תבייש גם את ארמון וורסאי הצרפתי. בעת ביקורנו בארמון המפואר, כמובן שלא נפסח על האטרקציה הייחודית שבארמון - חדר הענברים שנבזז על ידי הנאצים במלחמת העולם השנייה, ושמלאכת שיחזורו ארכה כחצי מאה! לאחר מכן נבקר בארמון הקיץ של פטר הגדול, נטייל בגנים המרשימים על מזרקותיו, נראה את מזרקת שמשון ונצפה על העיר סנט. פטרסבורג מהמקום שפטר הגדול אהב כל כך... בסיומו של יום מרשים נפקוד את מלוננו בסנט. פטרסבורג. בערב: נוכל לצאת למופע בלט (בתשלום נוסף).
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לרוסיה - נוה אקדמיה
ימים 11 - 10 
סנט. פטרסבורג -  הרמיטאז' - שייט בנהר הנייבה - ארמון יוסופוב - טיסת לילה לתל אביב
בוקר אחרון בטיולנו המדהים! לאחר ארוחת הבוקר אנו יוצאים לסיור באחד מהמוזיאונים המרשימים ביותר בעולם כולו - מוזיאון ההרמיטאז'. האמינו לנו... גם מי שאינו חובב אומנות מושבע לא יוכל לעצור את התפעלותו והשתאותו במהלך הביקור... ארמון החורף של הצארים על חדריו וגניו השונים הפך למוזיאון האוצר בתוכו אוסף מדהים של פרטי אמנות, רהיטים, שטיחים ואוספים מכל העולם. במוזיאון העצום נמצא גם אוסף של ציורים ופסלים מהחשובים בעולם, האוצר בתוכו את יצירותיהם של האומנים המשפיעים בעולם וביניהם ליאונרדו דה וינצ'י, רפאלו, מיכאלאנג'לו, ולאסקז, אל גרקו, גויה, רמברנדט, פיקאסו ועוד... לאחר שנרווה מאוצרות אומנות נצא לשייט בנהר הנייבה ובתעלות. תוך כדי שאנו נחים במהלך הסיור, נוכל ליהנות ולהתרשם מהעיר ומאתריה הבולטים מזווית קו המים של התעלות ונהר הנייבה החוצה את העיר. לאחר הפסקת התרעננות נבוא בשערו של ארמון משפחת יוסופוב המהולל, בו התרחשה הדרמה שהובילה לרציחתו של רספוטין. על יופיו ואיכותו המדהימה של הארמון לא נספר כרגע... פשוט חכו ותראו. בסיומו של יום נצא אל שדה התעופה, נמריא ביום האחד עשר בשעה 01:05 בטיסה ישירה של חברת אל-על לארץ, ננחת בנתב"ג בשעה 04:35, עייפים אך מרוצים לסיומו של טיול מדהים.
היה היה חלום ואיננו עוד...
 

 

 
הערה: בחלק מתאריכי היציאה השייט יערך במתכונת של שלושה ימים ולא ארבעה ימים. במקרה זה התכנית בסנט. פטרסבורג תורחב ותתפרס על פני יום נוסף. ביום זה נבקר בבירתה העתיקה של רוסיה - העיר נובגורוד.
 
ברצוננו להפנות את תשומת לבכם לדף "הפרטים החשובים הנוגעים להרשמה לטיול, סידרי תשלום וכו'..." המצורף למסלול הטיול ושהינו חלק בלתי נפרד ממסלול הטיול. בדף זה מרוכזים התנאים החשובים הנוגעים להרשמה לטיול, סידרי תשלום וכו'... באם אין בידכם דף כזה אנא בקשו אותו מאיתנו. כמו כן, הנכם מתבקשים לקרוא את דפי התנאים הכלליים של החברה המהווים גם כן חלק בלתי נפרד ממסלול הטיול ואשר פתוחים לעיון חופשי במשרדי החברה.
חשוב: מסלול הטיול מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הימים והלינות. יתכנו שינויים בסידרי הביקורים, הלינות והארוחות. ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מן הארץ.
לידיעתכם: מספר המקומות במחירים המפורסמים מוגבל. נוה אקדמיה שומרת לעצמה את הזכות להעלות את המחיר לנרשמים חדשים, בכל נקודת זמן.
 
 


יצירת קשר
 
 
 

בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן