חדשות האתר
עברנו למשכננו החדש הממוקם ברחוב קרליבך 10 תל אביב
בברכה צוות נוה אקדמיה
 
חוברת הטיולים
לקבלת חוברת הטיולים בדואר אנא פנה טלפונית ל 03-5101555 לנאוה.
 
 
דגל איטליה
נוה אקדמיה
טיולים מאורגנים לאיטליה בשיווק ישיר
דגל איטליה

טיול מאורגן לאיטליה בדגש טוסקאנה

שבוע מלא של טיולים...
טיולים מאורגנים לאיטליה | נוה אקדמיה

ממלון ארבעה כוכבים אחד, הממוקם בלב חבל טוסקאנה, נצא בוקר בוקר, לסיורים ברחבי איטליה, בדגש על חבל טוסקאנה כמובן…
מלון
ארבעה כוכבים!
חבל טוסקאנה * פירנצה * פיזה * ונציה
סיינה * סן ג'ימיניאנו * אגם גארדה
רומא * סירמיונה * וורונה
והכל כבר כלול במחיר...
חצי
פנסיון!
אנו שמחים להציע לכם טיול מיוחד.
זהו מסלול עשיר וייחודי והמחיר... כפי שתיווכחו... מאוד אטרקטיבי!
מחיר טיול מאורגן לאיטליה כולל:
 • 7 ימי טיול מלאים לרבות:
 • נסיעה בכביש מאליאנה לוינצ'י, הנחשב ליפה ביותר בחבל טוסקאנה
 • יום טיול אל העיר ונציה לרבות שייט אל האי מורנו וביקור במפעל הזכוכית
 • ביקורים בסן ג'ימיניאנו, סיינה, פיזה, וינצ'י, פרוג'יה, אסיסי ולוקה
 • נסיעה ב"דרך הקיאנטי"
 • יום סיורים מלא ברומא
 • יום טיול בפירנצה לרבות ביקור בכנסיית סנטה קרוצ'ה
 • ביקור באגם גארדה, העיירה סירמיונה והעיר וורונה
 • סיור ערב בפירנצה
 • סיור ערב בסן ג'ימיניאנו
 • סיור ערב במונטה רג'ונה
 • השהות במלון אחד, בדרגת ארבעה כוכבים
 • האירוח בתנאי חצי פנסיון!**
 • מדריך ישראלי מקצועי ומנוסה
 • טיסות הלוך וחזור
 • כניסות לאתרים המשולבים בטיול
 • אוטובוס תיירותי
 • מיסי נמל, בטחון ודלק בארץ ובחו"ל, (נכון לינואר 2014), דמי רישום וכן תשר לנותני השירותים בחו"ל
 • מפגש קבוצה לפני היציאה

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

למזומן:
מ- 1490 $
לאשראי בתשלומים:
מ- 1505 $
 
תאריכי יציאה של טיולים מאורגנים לאיטליה:
27.5, 17.6, 24.6, 16.7, 23.7, 13.8, 20.8, 10.9, 24.9, 1.10 (סוכות), 15.10
 

 
 
 • המחיר הינו לאדם בחדר זוגי.
 • * לטיול היוצא בסוכות תחול תוספת בסך 150 $
  * דמי הרישום שעלותם 47 $, הכלולים כבר במחיר החבילה ואשר לא יוחזרו בשום מקרה, מאפשרים לבטל את הטיול עד 18 ימי  עבודה מלאים לפני יציאת הטיול.
 • ** ביום בו ייערך הטיול לרומא תינתן א. בוקר בלבד
 • הערות: ייתכנו שינויים קלים בשעות ההמראה / הנחיתה. ביציאות מסוימות ההמראה תהיה ביום שלישי ולא ביום רביעי. שעות הטיסה יהיו דומות לשעות המצויינות בדף זה.
 • ייתכנו תאריכים בהם ההמראה והנחיתה יהיו בברגמו או ברומא ולא בוורונה, במקרים אלו יחולו שינויים קלים במסלול הטיול.
  ט.ל.ח

 


נוה אקדמיה
(2001) בע"מ
ח.פ 513174359
200136/3.14
בדבר פרטים נוספים והרשמה נא לפנות ל- נוה אקדמיה טל. 5101555 - 03
ימים א' - ה' בשעות 9:30-17:30
 
 
 
 

 
**לנוחיותכם, בתחתית הדף מצורפת רשימת בתי מלון בהם משכנת החברה את נוסעיה במסלול זה.
 
 
מסלול הטיול:
 
יום רביעי
ת"א - ונציה - שייט לאי מורנו - מלוננו בחבל טוסקאנה
ננתייצב בנתב"ג מוקדם בבוקר. טיסתנו תמריא בשעה 06:30. בתום טיסה של כשלוש שעות וארבעים דקות, אנו נוחתים בשעה 09:10 לערך בשדה התעופה של וורונה. מיד נאסוף את מזוודותינו, כשעה ורבע של נסיעה ואנו כבר מתקבלים בברכת "ברוכים הבאים" על-ידי העיר ונציה. היום נגיע לכל יעדינו ברחבי העיר באמצעות כלי התחבורה המקומי הלא הוא ה"ואפורטו" - אוטובוס/סירה המשייט לו במיימי העיר. את העיר הזאת נתור כמו שצריך... בדרכנו נעצור ונבקר בגשר ריאלטו וכיכר סן-מרקו. כך גם נתצפת על ארמון הדוג'ים הוא ארמון שליטי ונציה וכמובן שלא נוותר על ביקור בגטו היהודי. במהלך הביקור בונציה, נשוט אל האי מורנו, שם נבקר ונצפה בתהליך ייצור וניפוח זכוכית המורנו  הכל- כך מפורסמת. לעת ערב נגיע אל מלוננו, מלון 4 כוכבים הנמצא בחבל טוסקאנה.
 

טיול מאורגן לאיטליה

 

טיול מאורגן לאיטליה טוסקאנה

יום חמישי
טוסקאנה: סן ג'ימיניאנו - סיינה - "דרך הקיאנטי" - חזרה למלוננו - ערב: סיור ערב בפירנצה המוארת
"בונז'ורנו איטליה" - ארוחת בוקר של 4 כוכבים, ואנו כבר בתחילתו של יום יפה בחבל טוסקאנה. דקות מספר של נסיעה ואנו בפיתחה של "עיר המגדלים היפים" - היא סן ג'ימיניאנו. בעיר זו ניצבים להם ארמונותיהם של שליטים רבים, אשר התחרו ביניהם על בניית מגדלים לכל ארמון. את התוצאה המהממת ביופיה תראו בעיניכם. משם, נסיעה קצרה ואנו מגיעים לעיירה סיינה, אשר שורשיה עוד מימי הביניים. נסייר בסמטאותיה המעניינות ונבקר בכיכר הקונכיה, שם נערך מרוץ הפאליו המסורתי. עתה הזמן ללמוד על אחת הסיבות המרכזיות לפירסומו של חבל טוסקאנה, נרד מהאוטוסטראדה ונדרים בדרכים כפריות בנוף ציורי, בינות כרמים ויקבים ב"דרך הקיאנטי" המפורסמת. זה יהיה הזמן לראות, לחוש, לטעום וגם לקנות... כטוב ליבנו ביין נחזור למלוננו... בערב: סיור ערב בפירנצה המוארת.
 
 
יום שישי
חבל טוסקאנה: פיזה - לוקה - וינצ'י - חזרה למלוננו - ערב: סיור ערב לסן ג'ימיניאנו
ארוחת בוקר ואנו בפתחו של יום יפהיפה בחבל טוסקאנה. כשעה ומחצה של נסיעה יביאונו אל העיר פיזה, כדי לראות (איך אפשר שלא?) את המגדל הנטוי. נמשיך ללוקה - עיר עתיקה שהחומה המקיפה אותה נשתמרה בשלמותה. נראה את ביתו של המלחין האיטלקי המפורסם פוצ'יני, האמפיתאטרון הרומי, כיכר נפוליאון בונאפרטה ועוד...
ועתה נבוא בדרך העוברת מהעיירה אליאנה בואכה העיירה וינצ'י, כפרו של האומן והמדען הידוע ליאונרדו דה וינצ'י, שם הוא חי ויצר חלק ניכר מיצירותיו, והדרך, מה נאמר לכם? הדרך נחשבת כדרך היפה ביותר בכל חבל טוסקאנה! דרך פשוט יפהיפייה, הנוף מדהים! חכו ותראו... בהגיענו לוינצ'י נצא לביקור במוזיאון המאכלס דגמים של פועלו הרב. בסיומו של יום מהנה ביותר נחזור למלוננו.  בערב: סיור ערב בסן ג'ימיניאנו, היפה בלילה שבעתיים.
 
 
 

טיול מאורגן לאיטליה טוסקאנה

טיולים מאורגנים לאיטליה | נוה אקדמיה

יום שבת
פירנצה - כנסיית סנטה קרוצ'ה - שוק הזהב ושוק הקש - חזרה למלוננו
בוקר טוב! לאחר ארוחת הבוקר מחכה לנו יום נפלא. כשעת נסיעה צפונה תביאנו לפירנצה. מיד נעלה לתצפית ראשונית על העיר ואין מקום טוב יותר לעשות זאת מאשר פיאצה מיכאל אנג'לו. נמשיך לכיכר הסניוריה ואל גשר פונטה וקיו, שוק הזהב ושוק הקש. משם אל הדואומו, היא הקתדרלה של פירנצה וגם הבפטיסטריו - הוא בית הטבילה המפורסם בו נמצאות דלתות גן העדן של ג'יברטי. לא נסיים את הביקור מבלי שנפקוד את כנסיית סנטה קרוצ'ה שהפכה לפנתיאון של גדולי האמנים האיטלקיים. מכאן מובילה הדרך חזרה למלוננו.
יום ראשון
חבל אומבריה: פרוג'יה - אסיסי - חזרה למלוננו - ערב: סיור ערב למונטה רג'ונה
בוקר טוב! ארוחת בוקר טובה כמו שצריך ואנו כבר בפתחו של יום מעניין בחבל אומבריה. כשעתיים נסיעה בנופיו המרהיבים של חבל אומבריה ואנו באים בשערי העיר פרוג'יה, אשר נבנתה במאה השישית לפני הספירה. נסייר בעיר, נראה את הכיכר המרכזית, המזרקה הגדולה והקתדרלה הנחשבת לאחת היפות באיטליה. נמשיך לעיר השכנה אסיסי, שם נראה את כנסיית פרנצ'סקו הקדוש ונחזה בציורי הפרסקו המפורסמים שלה. נשוטט להנאתנו ברחובות הצרים והתלולים של העיר ומכאן מובילה הדרך ישירות למלוננו. בערב: סיור ערב למונטה רג'ונה - מבצר צלבני רומנטי.
 
 

נוה אקדמיה | טיול מאורגן לאיטליה

טיולים מאורגנים לאיטליה | נוה אקדמיה

יום שני
רומא - פיאצה ונציה - גבעת הקפיטול - הקולוסיאום - פסל משה - הוותיקן - חזרה למלוננו
ארוחת בוקר טובה, נסיעה ישירה ואנו באים בשערי העיר רומא. עם הגיענו נתחיל בביקור בפיאצה ונציה, בה נשקיף אל המוניומנט של המלך ויטוריו עמנואל. נטפס על גבעת הקפיטול - היא המרכז המדיני של רומא. נערוך תצפית על פורום רומאנו - מרכז רומא העתיקה וכן אל שער טיטוס, ומשם נצא אל הקולוסיאום המוכר ונסייר סביבו. בתום הסיור שיסחט מפינו קריאות התפעלות, נמשיך לכנסיית הוותיקן המפורסמת ונבקר בפנתיאון העומד על תילו כאלפיים שנה. לא נסיים את יומנו לפני שנטעם קצת אמנות בכנסיית סן פייטרו אין וינקולי, שם נעיף מבט מבין על פסלו המפורסם של מיכאל אנג'לו - משה. בסיומו של יום עתיר רשמים ומראות, נחזור בשעות הערב למלוננו.
 
 
יום שלישי + רביעי
אגם גארדה - סירמיונה - וורונה - תל אביב
בוקר אחרון בטיולנו הנהדר. בשעות הבוקר ניפרד ממלוננו, לעת צהריים נגיע לאגם גארדה ואל העיירה הציורית סירמיונה היושבת על לשון יבשה בדרומו של האגם. נשוטט בסמטאותיה הציוריות, נלקק גלידה איטלקית משובחת ונצפה במצודה העתיקה שהוקמה במאה ה-13. נמשיך לביקור בוורונה אשר שימשה רקע לסיפור האהבה של שייקספיר על רומיאו ויוליה. לא נחמיץ צילום ליד המרפסת המפורסמת ומשם נמשיך אל הכיכר המרכזית, בה שוכנת אחר כבוד הארינה, אותו אמפיתיאטרון מפורסם מהמאה ה-1 לספירה. נצפה על הארינה ונשתאה מיופיו. בשעה 20:30 נתייצב בשדה התעופה של העיר וורונה, שם אמורה להמריא טיסתנו לארץ בשעה 23:00. כשלוש וחצי שעות טיסה ואנו נוחתים בתל אביב, עייפים אך מרוצים לסיומו של טיול מדהים.
 

טיול מאורגן לאיטליה | נוה אקדמיה

 

היה היה חלום ואיננו עוד…

 

ברצוננו להפנות את תשומת לבכם לדף "הפרטים החשובים הנוגעים להרשמה לטיול, סידרי תשלום וכו'..." המצורף למסלול הטיול שהינו חלק בלתי נפרד ממסלול הטיול. בדף זה מרוכזים התנאים החשובים הנוגעים להרשמה לטיול, סידרי תשלום וכו'... באם אין בידכם דף כזה אנא בקשו אותו מאיתנו. כמו כן, הנכם מתבקשים לקרוא את דפי התנאים הכלליים של החברה, הפתוחים לעיון חופשי במשרדי החברה.
חשוב: מסלול הטיול מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הימים והלינות. יתכנו שינויים בסידרי הביקורים, הלינות והארוחות. ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מן הארץ.
לידיעתכם: מספר המקומות במחירים המפורסמים מוגבל. נוה אקדמיה שומרת לעצמה את הזכות להעלות את המחיר לנרשמים חדשים, בכל נקודת זמן.
 
 
 
 
רשימת בתי מלון בהם משכנת נוה אקדמיה את נוסעיה במהלך טיול מאורגן לצפון איטליה בדגש טוסקאנה:
* אין ברשימה זו התחייבות לבית מלון מסויים. רשימת מלונות סופית תימסר לנוסעים במפגש קבוצה כשבוע לפני היציאה לטיול מאורגן.
 
 
 
שם המלון: מיקום המלון: רמת המלון: כתובת אתר אינטרנט:

HOTEL TOSCANA AMBASSADOR

Poggibonsi

*4

/http://www.toscana-ambassador.it

 


יצירת קשר
 
 
 

בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן