חדשות האתר
עברנו למשכננו החדש הממוקם ברחוב קרליבך 10 תל אביב
בברכה צוות נוה אקדמיה
 
חוברת הטיולים
לקבלת חוברת הטיולים בדואר אנא פנה טלפונית ל 03-5101555 לנאוה.
 
 
 
נוה אקדמיה
טיולים מאורגנים בשיווק ישיר
 

טיול מאורגן ליער השחור וצרפת

שבעה ימים של טיולים ונופש
בדגש עמק הריין וחבל אלזאס

ממלון ארבעה כוכבים אחד, הממוקם באזור באדן - באדן,
נצא בוקר בוקר לסיורים, במיטב של נופי גרמניה וצרפת כמובן…
מלון 4*
איכותי!
שייט על הריין * ביקור בעמק הקסום של נהר המוזל * סיורים בצרפת
בחבל אלזאס, לרבות ביקורים בערים שטרסבורג וקולמר * נסיעה מדהימה בדרך היין של אלזאס * סיורים באזור היער השחור לרבות מפלי טריברג ואגם טיטי * ביקור בלב "ארץ שעוני הקוקיה" ובעיירה טריברג
* נסיעה בדרך הרומנטית לרבות ביקורים בווירצבורג, וברוטנבורג
* ביקורים בפרייבורג ובטרייר * ביקור בוורמס * סיור בעיר קלן

 
והכל כבר כלול במחיר...
חצי
פנסיון!
אנו שמחים להציע לכם שבוע של טיולים ונופש במיטב של נופי גרמניה וצרפת
במחיר מיוחד! זהו טיול ייחודי והמחיר... כפי שתיווכחו... זול להפליא!
מתאים גם לשומרי מסורת
 
 
מחיר טיול מאורגן ליער השחור וצרפת כולל:
 • 7 ימי טיולים ונופש לרבות:
 • שייט על הריין
 • ביקור בעמק הקסום של נהר המוזל
 • נסיעה מדהימה בדרך היין של אלזאס
 • סיורים באזור היער השחור לרבות
  מפלי טריברג ואגם טיטי
 • ביקור בלב "ארץ שעוני הקוקיה"
  ובעיירה טריברג
 • נסיעה בדרך הרומנטית לרבות ביקורים
  בווירצבורג, וברוטנבורג
 • סיורים בצרפת בחבל אלזאס,
  לרבות ביקורים בשטרסבורג וקולמר
 • ביקורים בפרייבורג ובטרייר
 • ביקור בוורמס - נגיעה בעבר יהודי מפואר
 • סיור בקלן
 • מלון איכותי בדרגת ארבעה כוכבים בעל מודעות ונסיון של שנים רבות לצרכי הכשרות של הציבור הדתי
 • האירוח בתנאי חצי פנסיון !
 • מצרכים כשרים להכנת כריכים בצהרים
 • אוכל המבושל בכלים המיועדים אך ורק לשימוש הבלעדי של קבוצתנו
 • מתחם חדר אוכל המיועד רק לנו עם צלחות וסכו"מים המיועדים רק לקבוצתנו
 • כשרות המבוססת על דגים וירקות
 • בישול בפיקוח מדריך הקבוצה
 • טיסות הלוך ושוב
 • כניסות לאתרים המשולבים בטיול
 • אוטובוס תיירותי
 • מיסי נמל, בטחון ודלק בארץ ובחו"ל (נכון לינואר 2014), דמי רישום וכן תשר לנותני השירותים בחו"ל
 • מדריך ישראלי ברמה גבוהה שומר מצוות
 • מפגש קבוצה לפני היציאה

למזומן
 מ- 1450 $
לאשראי בתשלומים
מ- 1465 $
 
תאריכי יציאה לטיול מאורגן ליער השחור וצרפת:
13.5, 20.5, 27.5, 3.6, 10.6, 17.6, 24.6, 3.7
ובכל יום חמישי בשבוע בחודשים יולי - אוקטובר
 • המחיר הינו לאדם בחדר זוגי.
 • דמי הרישום שעלותם 47 $, הכלולים כבר במחיר החבילה ואשר לא
  יוחזרו בשום מקרה, מאפשרים לבטל את הטיול עד 18 ימי עבודה
  מלאים לפני יציאת הטיול.
 • לטיולים היוצאים החל מתאריך 6.6 ועד 30.6 וכן לטיולים היוצאים
   החל מתאריך 21.8 ועד 2.10 המחיר למזומן הינו מ- 1,550 $ ולאשראי
   מ- 1,566 $.
 • לטיולים היוצאים החל מתאריך 1.7 ועד 5.8 המחיר למזומן הינו
   מ- 1,640 $ ולאשראי מ- 1,657 $.                                     ט.ל.ח 

נוה אקדמיה
(2001) בע"מ
ח.פ 513174359
200136/3.14
בדבר פרטים נוספים והרשמה נא לפנות ל- נוה אקדמיה טל. 5101555 - 03
ימים א' - ה' בשעות 9:30-17:30
 
 
 
 
 
 
**לנוחיותכם, בתחתית הדף מצורפת רשימת בתי מלון בהם משכנת החברה את נוסעיה במסלול זה.
 
מסלול הטיול:
 
יום שלישי + רביעי
ת"א - קלן - עמק נהר המוזל - טרייר - מלוננו בעיר קרלסרואה
נתייצב בנתב"ג בשעה 22:10, המראה בשעה 01:00 (למעשה אנו ממריאים בתחילתו של יום רביעי(. טיסה של כארבע שעות ואנו נוחתים בקלן לקראת השעה 05:00 בבוקר. לאחר שנאסוף את מזוודותינו, נצא לעבר אחת מהאטרקציות היותר גדולות בטיולנו - עמק נהר המוזל הידוע ביינות הריזלינג הטובים בעולם! העמק מתפתל ומתעקל בעצלות מעודנת בתוך נוף שכולו אפוף אוירת סיפורי האחים גרים. הדרך שלאורכו צרה וחולפת על פני כפרים קטנטנים, בתי עץ ואבן, כרמים תלולים המקשטים את גדותיו וטירות השומרות מהגבעות שמעל. נעצור לביקור בכמה מהכפרים הציוריים שבדרך ונתפעם מהנוף שובה הלב. נמשיך לטרייר, אחת מהערים העתיקות בגרמניה, שהוקמה ע"י הקיסר הרומי אוגוסטוס בשנת 15 לפנה"ס. ה"שער השחור" - השער המבוצר הגדול ביותר באימפריה הרומית - ניצב שלם בגאון וחולש על העיר היפה, את הקתדרלה ואת האמפיתיאטרון, נשוטט בנחת במדרחוב הקניות, ונלך אל השוק בו המזרקה הצבעונית מוקפת בבתי עץ עתיקים. בתום הביקור ניסע למלוננו מלון ארבעה כוכבים איכותי, הממוקם בעיר קרלסרואה, אשר יהיה לביתנו בשבוע הקרוב. איזה יום נפלא להתחיל את טיולנו. 
 
 
 
 

טיול מאורגן לגרמניה וצרפת

 

טיול מאורגן לגרמניה וצרפת

יום חמישי
וורמס - שייט על הריין - חזרה למלוננו
בוקר טוב! ארוחת בוקר של ארבעה כוכבים ואנחנו יוצאים לביקור בוורמס, הנמצאת ברשימת הערים העתיקות ביותר באירופה. העיר מעניינת אותנו במיוחד בשל הקהילה היהודית המפוארת שפעלה כאן מעל 1,000 שנים. וורמס היא ורמיזא - אחת משלוש קהילות שו"ם: שפייר, ורמיזא, מגנצא שעל הריין, שהיו מרכזי התורה באשכנז. כאן נמצא בית הקברות היהודי העתיק ביותר באירופה, והמצבות מהמאה ה-12 הפרוסות על פני שטח גדול בינות עצים הינו מראה שללא ספק ירגש אותנו. נבקר ברחוב היהודים, נראה את בית הכנסת העתיק שעלה בלהבות ליל הבדולח ושוקם מהריסותיו וכן נראה את מדרשו של רש"י וכסאו המפורסם. נמשיך לאחד משיאי הטיול - שייט מענג בנהר הריין הרחב והעוצמתי שמעליו משקיפות טירות, עיירות וכפרים יפים החובקים את גדותיו. בסיומו של יום מרשים נחזור למלוננו
 
יום שישי
הפנינים של הדרך הרומנטית: וירצבורג - רוטנבורג  - חזרה למלוננו
בוקר טוב! ארוחת בוקר כמו שצריך ואנו יוצאים לדרך, אל עבר חלקה הצפוני של הדרך הרומנטית. נבקר ברוטנבורג - היפה שבערי הדרך הרומנטית. העיר מלאה בסמטאות ציוריות, בתים עתיקים ומצוירים, וחומות עיר עתיקות עם מגדלים, מזרקות ופרחים. כיכר השוק היא הכיכר המרכזית ובה נמצא בית העירייה הגדול, המורכב מכמה בניינים, אשר במרכזו מגדל תצפית ובאחד מצדדיו אכסדרת עמודים מרשימה. משם נמשיך צפונה לוירצבורג היושבת על נהר המיין. נראה את מצודת מריאנברג החולשת על העיר ושאליה מוביל "אלט-מיינברוק" - הגשר העתיק ביותר שנבנה על נהר המיין, נסייר במרקט-פלאץ התוססת, נראה מבחר בניינים מרשימים ונקנח את הביקור בעיר בסיור בגנים הנפלאים של ארמון הרזידנס וחזרה למלוננו (החזרה תעשה לפני כניסת השבת).
 
 

טיול מאורגן לגרמניה וצרפת

 

טיול מאורגן לגרמניה וצרפת

יום שבת 
סיור באזור המלון
אחרי תפילת שבת וארוחת שבת, נצא לסיור באזור המלון וניהנה מן המראות היפים בעיר בה אנו שוהים.
יום  ראשון
היער השחור ו"ארץ שעוני הקוקיה" - חזרה למלוננו
את היום נקדיש לאחד מאזורי הטבע היפים והמתויירים ביותר באירופה - היער השחור, אזור שהעניק לנו גם את אחת מהעוגות הטעימות ביותר... ניסע בתוך היער האפלולי בכביש צר ומתפתל לאורך פלגי מים אל עבר המפלים הגבוהים ביותר בגרמניה, מפלי טריברג הנשפכים מנהר הגוטאך בשבעה מדרונות. נטפס בשבילי הליכה מעל גשרי עץ המובילים אל פסגת המפלים. הנוף של מים הזורמים בתוך היער מדהים ביופיו. משם נבקר בעיירה טריברג, על בתיה העתיקים והמצוירים. טריברג היא מרכז תעשיית השעונים ביער השחור, אזור המכונה גם "ארץ שעוני הקוקיה". כשתגיעו תבינו למה... לאחר הביקור נמשיך הלאה לטיטיזה (אגם טיטי) היפה. נשוטט בטיילת שסביבו ובה מלא חנויות למזכרות, שעונים, אוכל, כלי זכוכית, והמון מסעדות ובתי קפה. נסיים בפרייבורג - עיר אוניברסיטאית שוקקת חיים הנחשבת כבירת היער השחור. נשוטט במדרחוב קייזר, נראה את הקתדרלה מהמאה ה-12 ואת בית הכנסת החדש, את מגדל השעון, ובכיכר בית העירייה נראה את פסלו של ברטולד שוורץ - ממציא אבק השריפה, בסיומו של  יום יפהיפה נחזור למלוננו.
 
 

טיול מאורגן לגרמניה וצרפת

 

טיול מאורגן לגרמניה וצרפת

יום שני 
צרפת, חבל אלזאס: שטרסבורג - דרך היין של אלזאס - קולמר - חזרה למלוננו
בוקר טוב, היום "ניסע לחו"ל"...  עוברים את הגבול בין גרמניה לצרפת. (פרט לשילוט אין הפרדה בין המדינות). נתחיל בעיר שטרסבורג, בירת חבל אלזאס. שטרסבורג היא עיר מקסימה המשלבת ישן וחדש. הקתדרלה והשעון האסטרונומי שבה מרשימים ביותר ונפלאים למראה. נעבור, בין היתר, בכיכר הרפובליקה היפה המכוסה פרחים ומסביבה ארמונות בהם שוכנים הספריה הלאומית, ארמון קיסרי גרמניה, היכל אירופה, ועוד. לא נפספס את "צרפת הקטנה", רובע הנמצא על גדות נהר האיל. נטייל לאורך הנהר, נחצה גשרים מעוטרי פרחים, נצפה על סירות השטות בין הבתים והתעלות ונשוטט במדרחובים לאורך הרובע בין בתי קפה, מסעדות וחנויות מזכרות. בסיומו של ביקור מאוד מהנה, נצא בדרך היין של אלזאס אל העיר קולמר. העיר העתיקה של קולמר, שחלקה הגדול הינו מדרחוב, משמשת מעין מוזיאון פתוח לפנינות ארכיטקטורה וסגנונות שונים המשולבים זה בזה בהרמוניה מעניינת, מבולגנת אך קסומה. נשוטט גם באזור הידוע כונציה הקטנה בגלל תעלותיו המתפתלות בין הרחובות הצרים. יום נהדר!  וחזרה למלוננו.
 
יום שלישי
קלן - סיור עיר - תל אביב
עם בוקר נפרד מהמלון אשר שימש כביתנו. ונשים פעמינו אל עבר העיר קלן. בהגיענו נצא לסיור עיר, כך גם נראה את הדום שבנייתו נמשכה למעלה מ- 700 שנה. אשר אמור לבטא את השאיפה לגובה ואת אפסות האדם. זהו מבנה מרשים במיוחד וזאת בזכות הארכיטקטורה הגותית המיוחדת שלו. נראה את בית העירייה העתיק מהמאה ה-14. שממש בסמוך אליו משתרע מה שהיה האזור היהודי בימי הביניים. הסמטה שבקדמת הבניין היא רחוב היהודים. אך ורק מקווה הטהרה המרשים המכוסה במבנה פירמידה מזכוכית לבנה הממוקם סמוך לכיכר העירייה, נותר כדי לספר לנו את סיפורה של אחת הקהילות העתיקות באירופה. אחה"צ נתייצב בשדה התעופה של קלן לטיסתנו הביתה הממריאה בשעה 19:00. ננחת בארץ לקראת חצות, עייפים אך מרוצים ומלאי חוויות לסיומו של טיול מדהים.


טיול מאורגן לצרפת וגרמניה

 

היה היה חלום ואיננו עוד...
 
ברצוננו להפנות את תשומת לבכם לדף "הפרטים החשובים הנוגעים להרשמה לטיול, סידרי תשלום וכו'..." המצורף למסלול הטיול ושהינו חלק בלתי נפרד ממסלול הטיול. בדף זה מרוכזים התנאים החשובים הנוגעים להרשמה לטיול, סידרי תשלום וכו'... באם אין בידכם דף כזה אנא בקשו אותו מאיתנו. כמו כן, הנכם מתבקשים לקרוא את דפי התנאים הכלליים של החברה המהווים גם כן חלק בלתי נפרד ממסלול הטיול ואשר פתוחים לעיון חופשי במשרדי החברה.
חשוב: מסלול הטיול מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הימים והלינות. יתכנו שינויים בסידרי הביקורים, הלינות והארוחות. ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מן הארץ.
לידיעתכם: מספר המקומות במחירים המפורסמים מוגבל. נוה אקדמיה שומרת לעצמה את הזכות להעלות את המחיר לנרשמים חדשים, בכל נקודת זמן.
 
 
 
רשימת בתי מלון בהם משכנת נוה אקדמיה את נוסעיה במהלך טיול מאורגן לגרמניה - היער השחור וצרפת:
* אין ברשימה זו התחייבות לבית מלון מסויים. רשימת מלונות סופית תימסר לנוסעים במפגש קבוצה כשבוע לפני היציאה לטיול מאורגן.
 
שם המלון: מיקום המלון: רמת המלון: כתובת אתר אינטרנט:

B.W. QUEENS HOTEL

KARLSRUHE

*4

 


יצירת קשר
 
 
 

בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן