חדשות האתר
עברנו למשכננו החדש הממוקם ברחוב קרליבך 10 תל אביב
בברכה צוות נוה אקדמיה
 
חוברת הטיולים
לקבלת חוברת הטיולים בדואר אנא פנה טלפונית ל 03-5101555 לנאוה.
 
 
 
דגל תאילנד נוה אקדמיה

טיולים מאורגנים בשיווק ישיר

דגל תאילנד

טיול מאורגן לתאילנד, פאטאיה ופוקט

 

במסלול הטוב ביותר המוצע למכירה בארץ!

18
ימים
יום טיול לאזור הכפרים הסיניים דוי מה סאלונג של צ'אנג-קאי-שק וארץ התה * יום טיול אל ההר הגבוה ביותר בתאילנד דוי אינטאנון * יום טיול ושייט לבירה העתיקה איוטאיה וכן ביקור בארמון הקיץ * ביקור בשבט ארוכות האוזניים * שלושה ימים באזור פאי בצפון מערב תאילנד * יומיים של טיולים כולל לינה באזור קנצ'אנאבורי והגשר על הנהר קוואי
* יום טיול אל שמורת שולי הצדפות אמפאווה
חצי פנסיון!
 
אנו שמחים להציע לכם טיול מאורגן לתאילנד במחיר מיוחד!
זהו טיול מקיף ואיכותי, והמחיר... כפי שתיווכחו... אטרקטיבי ביותר!
 
מחיר טיול מאורגן לתאילנד כולל:
 • 16 ימי טיולים מאורגנים, סיורים ונופש לתאילנד לרבות:
 • יום טיול לאזור הכפרים הסיניים דוי מה סאלונג
  של צ'אנג-קאי-שק וארץ התה
 • יום טיול אל ההר הגבוה ביותר בתאילנד דוי אינטאנון
 • יום טיול ושייט לבירה העתיקה איוטאיה
 • וביקור בארמון הקיץ בו הוסרט הסרט "המלך ואני"
 • ביקור בשבט ארוכות האוזניים
 • יומיים של טיולים כולל לינה באזור קנצ'אנאבורי
  והגשר על הנהר קוואי
 • יום טיול אל שמורת שולי הצדפות אמפאווה
  כולל שייט לילי לצפיה על גחליליות
 • ביקור בשמורת מפלי אראוואן
 • ביקור בשבט הגדול של ארוכות הצוואר
 • שלושה ימים באזור פאי בצפון מערב תאילנד
 • יום טיול בסירות קאנו ל"אי של ג'יימס בונד", ארוחת צהריים וביקור באיים לרבות אי הצוענים
 • שייט על נהר הקוק וביקור בשבט הקארן
 • ביקור בגני המלכה דוי טונג
 • מסג' רגליים מפנק!
 • ביקור ב"עולם האוקיינוסים"
 • יום טיול ושייט אל השוק הצף דמנון סאדואק
 • יום טיול למשולש הזהב וביקור במה-סאי
 • ביקור בשבטי ההרים אקא ו-יאהו
 • שייט על הצ'או-פאיה ובתעלות בנגקוק
  רכיבה על פילים, כרכרות שוורים, שייט  
  רפסודות
 • שייט על נהר המה-קונג
 • ערי הנופש פוקט ופאטאיה
 • הערים צ'יאנג-מאי וצ'יאנג-ראי

 

 • מלונות ברמה גבוהה
 • כל ארוחות הבוקר, וכן ארוחה
  נוספת כל יום
 • טיסות סדירות במסלול בטחוני
 • כל טיסות הפנים
 • מדריך ישראלי ברמה גבוהה!
 • אוטובוס תיירותי
 • מדריך מקומי
 • סבלות מזוודות
 • מיסי נמל, ביטחון ודלק בארץ ובחו"ל,
  דמי רישום וכן תשר לנותני השירותים בחו"ל
 • מיסי נמל, ביטחון ודלק בארץ ובחו"ל
  (נכון ליולי 2013), דמי רישום וכן תשר
  לנותני השירותים בחו"ל
 • מפגש קבוצה לפני היציאה

 
 
 
למזומן
מ-2,895 $
לאשראי בתשלומים:
מ-2,939 $
 
 
תאריכי יציאה - טיול מאורגן לתאילנד:
2013: 28.11, 12.12 (מקומות אחרונים), 19.12, 26.12
2014: 02.01 (סגור), 09.01 (סגור), 16.01, 23.01 (פסטיבל הפרחים),  30.01 (פסטיבל הפרחים), 06.02, 10.02, 20.02, 25.02, 03.03, 10.04 (פסח)
 
 
 • המחיר הינו לאדם בחדר זוגי.
 • ליציאות החלות מ-01.12.13 תחול תוספת מחיר בסך 55 $
 • דמי הרישום שעלותם 200 $ הכלולים כבר במחיר החבילה 
  ואשר לא יוחזרו בשום מקרה, מאפשרים לבטל את הטיול
   עד 26 ימי עבודה לפני יציאת הטיול.  ט.ל.ח


נוה אקדמיה
(2001) בע"מ
ח.פ 513174359
200136/8.13
בדבר פרטים נוספים והרשמה נא לפנות ל- נוה אקדמיה
ימים א' - ה' בשעות 9:30-17:30 טל. 5101555 - 03

 

*** לנוחיותכם, בתחתית הדף ישנה רשימת בתי מלון בהם משכנת נוה אקדמיה את נוסעיה.
 
 
 
טיול מאורגן לתאילנד - מסלול הטיול
 

 

 
יום חמישי
תל אביב - טשקנט - בנגקוק

התייצבות בנתב"ג בשעה 10:20, לעת צהריים בשעה 13:20 נמריא בטיסת אוזבקיסטאן איירוויס לטשקנט ומשם בטיסת המשך לבנגקוק. בשל הפרשי השעות, בעת שנגיע לבנגקוק, השעון המקומי יראה על השעה 07:30 בבוקר.
 

 

טיול מאורגן לתאילנד

יום שישי
נחיתת בוקר מוקדמת בבנגקוק - סיור "ריחות וצבעים" - שייט בתעלות בנגקוק - מסג' רגליים מפנק - ערב: סיור היכרות עם חיי הלילה של בנגקוק
בוקר טוב תאילנד! בוקר טוב בנגקוק! עם הנחיתה הצפויה בשעה 07:30 נאסוף את מזוודותינו וניסע למלוננו בעיר. בדרכנו נעשה סיור פנורמי, ועם הגיענו (ולאחר התרגעות קלה), נצא לסיור "ריחות וצבעים" באזור המלון. בסיום הסיור נצא לשייט בתעלות בנגקוק -  סיור היכרות מאלף עם מציאות חיים עגומה. משם נמשיך לתצפית על מקדש השחר ואט ארון ולאחריו נצא למסג' רגליים מפנק, ועתה... מנוחה... הערה: את חדרינו במלון נקבל לאחר מסג' הרגליים המפנק. בערב: נצא לסיור היכרות ראשוני עם חיי הלילה של בנגקוק.
 

 
יום שבת
בנגקוק - סיור מקדשים - ארמון המלך - "עולם האוקיינוסים"
הבוקר נצא לסיור משולב במקדשיה המרהיבים של העיר. נבקר במקדש ואט טרימיט מקדש בו נמצא פסל בודהה העשוי מ-5.5 טון זהב(!), וכן נבקר במקדש ואט פו ובו פסל ענק של הבודהה השוכב. נמשיך לארמון המלך בו ספונים אוצרות התרבות של תאילנד העתיקה, הארמון מוקף בשלל פגודות מוזהבות ובחצרו נמצא הואט פרה-קאו: מקדש בודהה מאבן ירקן. לאחר ארוחת צהריים נמשיך לביקור באטרקציה החדשה שיש לבנגקוק להציע - "עולם האוקיינוסים", מיכלי ענק המאכלסים מגוון מרהיב של דגה. הביקור מרתק... וחזרה למלון.

יום ראשון
בנגקוק - חוות קוקוס - השוק הצף, דמנון סאדואק - שמורת שולי הצדפות אמפאווה - קנצ'אנאבורי
 בוקר טוב! היום אנו עומדים בפתחו של יום עתיר פעילויות. את הבוקר נפתח בביקור מעניין בחוות גידול דקלי קוקוס, שם נקבל הסברים על המוצרים המופקים מהפרי, ומשם נשים פעמינו אל השוק הצף הגדול והססגוני דמנון סאדואק, שם נתבונן במסחר מעל גבי הסירות בשייט תעלות. בסיומו של סיור מהנה, ניסע אל העיירה קלונג-קו ואל שמורת שולי הצדפות אמפאווה, בהגיענו נשוט לאורך נהר המקלונג לכיוון שמורת המונגרובים, בדרכנו תהיה לנו הזדמנות טובה ללמוד על עבודתם של שולי הצדפות, וכמו כן, נתנסה בחוויה ראשונית של האכלת קופים חופשיים ארוכי זנב. לסיומו של ביקור מיוחד, באם אור היום יהא עדיין עמנו, נבקר במפעל ייחודי להכנת פורצלן וכן במקדש עתיק. לסיומו של יום מהנה ביותר נפקוד את מלוננו הממוקם בתוך יער טרופי קסום באזור קנצ'אנאבורי.
 
יום שני
קנצ'אנאבורי - הגשר על הנהר קוואי - המוזיאון ובית הקברות - שמורת מפלי אראוואן - מקדש הנמר - שייט גחליליות בשמורת אמפאווה - בנגקוק
 בוקר טוב לאזור קנצ'אנאבורי. על הבוקר נבקר בגשר המפורסם על הנהר קוואי, וכן נבקר במוזיאון ובבית הקברות לשבויי בנות הברית שבנו את הגשר. לאחר הביקור נמשיך לאזור יפהיפה אשר כולו טבע קסום והוא שמורת מפלי אראוואן. נסייר בשמורה יפה זו על שבעת מפליה ובריכותיה עד כמה שיותיר הזמן והכוח. בתום הסיור נשים פעמינו אל מקדש הנמר בו נעלה ברכבל - מעלית לתצפית יפה, ולאחר מכן נשוב לשמורת אמפאווה אותה ביקרנו אתמול. שמורה זו תציע לנו הערב פעילות מיוחדת... אנו נערוך שייט של כשעה אשר במהלכה יתגלה בפנינו מחזה מרהיב וייחודי של גחליליות הבוהקות בניצוצות של אור... בתום שייט מיוחד זה, נסיעה של שעה ומחצה ונפקוד את מלוננו בבנגקוק (צפוייה הגעה מאוחרת).

יום שלישי
בנגקוק - ארמון הקיץ של המלך - בנג פא אין - שייט לאיוטאיה - פאטאיה - בערב: סיור היכרות עם חיי הלילה
בוקר טוב! היום אנו יוצאים לאחד הימים היותר יפים בטיולנו. נסיעה של כשעה תביאנו לארמון הקיץ של המלך. הארמון זכה בפרסום רב כי בו צולם הסרט המיתולוגי "המלך ואני" עם יול ברינר ודבורה קר. הסיור בארמון מרשים ביותר, ויפים ביותר הם גם שלל גיזומי הצמחים המעוצבים בצורות של חיות שונות... בתום הסיור מצפה לנו שייט חווייתי ביותר לאיוטאיה - היא הבירה העתיקה של תאילנד. נסייר בבירה, נשוטט ונתרשם עמוקות מהסטופות והמקדשים המתנשאים אל-על, כל אחד וצורתו השונה והייחודית. בסיומו של יום מדהים נגיע לעיר "הקייט, הנופש והסקס"- פאטאיה. בערב: נצא לסיור היכרות עם חיי הלילה של פאטאיה.
יום רביעי
פאטאיה - צ'יאנג ראי - שייט לביקור בשבט הקארן - מלוננו בצ'יאנג ראי
היום נתייצב בשדה התעופה של בנגקוק, שם נעלה על הטיסה היוצאת לצ'יאנג ראי... כשעת טיסה ואנו שם. ועתה אטרקציה! נסיעה קצרה לפאתי נהר הקוק ואנו יוצאים לשייט יפהיפה בנוף מרהיב בואכה שבט הקארן. נתרשם מהשבט ומהכפר, לעת ערב ולאחר הסיור בכפר היפה נמשיך בנסיעה קצרה ואנו כבר אומרים שלום למלוננו בצ'יאנג ראי.
  

יום חמישי
צ'יאנג ראי - דוי מה סאלונג - הכפרים הסיניים - ארץ התה - גני המלכה האם דוי טונג
בוקר טוב! היום אנו עומדים לפתחו של יום ייחודי, מן היפים והמרגשים בטיולנו! הבוקר נצא אל המרשים שברכסי ההרים בצפון תאילנד: דוי מה סאלונג. זוהי אחת הדרכים היותר יפות שיש לצפון להציע, כביש סרפנטינות עם נוף מדהים! נטפס מעלה מעלה למרומי ההר, ניקח אוויר, נירגע קמעה מהחוויה היפה שזה עתה חווינו, ואנו כבר מגיעים לביקור מיוחד בכפר סיני שנבנה ע"י פליטים ממחנהו של הגנרל צ'אנג-קאי-שק, אשר לא הצליחו להימלט יחד איתו לטאיוון בעת מלחמת האזרחים הסינית והשתקעו בתאילנד. נבקר במטעי התה ובמפעל לעיבוד העלים שם נהנה מטעימות התוצרת המקומית. נמשיך משם לביקור בגני המלכה - האם דוי טונג, שאין ספק כי זהו גן הפרחים היפה ביותר הקיים בתאילנד! המראה מרהיב והביקור יסחוט מגרונכם קריאות התפעלות. לסיומו של יום גדול נחזור למלוננו.

יום שישי
צ'יאנג ראי - שבט ארוכות הצוואר - שבט ארוכות האוזניים-כפרי השבטים אקא ו-יאהו - משולש הזהב - מה סאי - שייט על נהר המה קונג - צ'יאנג מאי
 את הבוקר נתחיל בדגש על שבטים ואנשים. לאחר שנארוז את מזוודותינו, ניסע בנוף צפוני יפה בואכה אזור שבט ארוכות הצוואר ובהגיענו נצא לביקור אצל בנות השבט, נראה ונלמד על אותן נשים מיוחדות. משם נמשיך לסיור בשבט ארוכות האוזניים! הראיתם  מימיכם נשים ארוכות אוזניים? חכו ותראו... ועתה הדרך מובילה אל כפרי שבטי ההרים אקא ו-יאהו. לאחר שנתרשם מאורח חייהם, מנהגיהם ומגוריהם נמשיך לסיור מעניין במשולש הזהב, זאת נעשה עם הגיענו לעיירת הגבול בין תאילנד לבורמה, היא מה-סאי. לאחר סיור בעיירה וארוחת צהריים, נקנח בשייט מהמם על נהר המה-קונג לאורך גבולות בורמה-לאוס ותאילנד. אחר הצהריים, בסיומו של יום מהנה ביותר, ניסע בנוף צפוני יפה אל צ'יאנג מאי ולמלוננו שם (הגעה בשעות הערב).

יום שבת
צ'יאנג מאי - דוי אינטאנון - יערות הגשם – ערב: ביקור בשוק הלילה
היום מחכה לנו יום "או-לה-לה"... איזה יום! נצא ברכבים קטנים ליום טיול ייחודי במעלה ההר הגבוה ביותר בתאילנד, שם שוכן לו מפל יפה וכן יערות גשם מדהימים! היום תלכו על גשרי עץ תלויים מעל ובתוך צמחיה מרהיבה ביופיה, במהלך הסיור נצפה בהרבה בעלי כנף ונפגוש את הטבע במיטבו, כמעט כפי שברא אותו אלוהים... לאחר שנשבע מן המראות ומארוחת צהריים נחזור למלוננו. בערב: נצא לביקור בשוק הלילה של צ'יאנג מאי.  
יום ראשון
צ'יאנג מאי - רכיבת פילים - כרכרות שוורים - רפסודות במבוק - חוות סחלבים - מחוז פאי -ערב - סיור במרכז העיירה
הבוקר נצא לשלושה ימי פעילות ברכבי וואן. נתחיל בביקור בחוות פילים, שם נחזה בתצוגת תכלית של יכולות העבודה של חיה זו. נמשיך לרכיבה מהנה על פיל, לאחריה רכיבה חווייתית על גבי כרכרות שוורים ונסיים בשייט רפסודות במבוק. גם חוות סחלבים תזכה לביקורנו. מכאן הדרך תוביל אותנו אל מחוז פאי שבצפון מערב תאילנד ולמלוננו. בערב: נצא רגלית לתור את מרכז העיירה.
 
 
 
 
 
 
 יום שני
העיירה פאי - הכפר באן סיצ'ון - שייט בתוך מערת לוד - שבט הליזו - חזרה למלוננו - ערב: יציאה למרכז העיירה
ארוחת בוקר ואנו יוצאים לביקור בכפר הסיני באן סיצ'ון, בהמשך נרד אל מערת לוד שם נקיים שייט בסירות במבו, ולאחר מכן נקיים ביקור אצל בני שבט הליזו ונלמד על אורח חייהם. בסיומו של יום יפה, נחזור למלוננו. בערב: נצא שנית להתרשם ממרכז העיירה.
יום שלישי
פאי - הפארק הלאומי הואי נאם דאנג - כפרי אומנים - צ'יאנג מאי
על הבוקר ניפרד מאזור פאי ונצא בדרכנו לכיוון צ'יאנג מאי. במהלך הבוקר נבקר בפארק הלאומי הואי-נאם-דאנג ובו מעיינות מים חמים. בצהריים המאוחרות נגיע לצ'יאנג מאי ונפקוד את כפרי האומנים. בכפרים ניתן לכם זמן ראוי לבחון וגם לקנות את מוצריהם המעניינים כל כך... ולמלוננו בצ'יאנג מאי.

יום רביעי
צ'יאנג מאי - דוי סוטפ - פוקט - סיור ערב
על הבוקר נטפס לגובה 1,200 מטר לביקור במקדש דוי סוטפ החשוב שבמקדשי צפון תאילנד. לקראת צהריים נטוס אל פוקט אליה נגיע אחר הצהריים ולמלוננו. בערב: סיור רגלי במרכז ה"אקשן" של פוקט.

 

 

יום חמישי
פוקט - סיורים
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור מודרך בפוקט. במהלך הסיור נזכה לתצפית מרהיבה על שלושת חופיו המרכזיים של פוקט: פאטונג, קארון וקאטה. כמו כן נבקר בחווה לייצור גומי טבעי וכן בבית חרושת לייצור מוצרים מאגוזי קשיו. בשעות אחר הצהריים המוקדמות נחזור למלוננו ועתה זה הזמן ליהנות מהחוף היפה של פוקט.

האי קופיפי - טיול מאורגן לתאילנד

יום שישי
פוקט - מפרץ פנג-נגא וה"אי של ג'יימס בונד"
היום מצפה לנו יום נפלא! היום נשוט אל שמורת מפרץ פאנג-נגה, שם נבקר ב"אי של ג'יימס בונד". במהלך השייט נשלב שייט בסירות קאנו, נבקר במערות נטיפים וביערות מונגרובים, נבקר באי הצוענים קו-פאני ולאחר ארוחה טובה על הסיפון נשתכשך במיימי האי נאקה. לסיומו של יום מהנה ביותר נחזור למלוננו בפוקט.
ימים שבת - ראשון
פוקט - בנגקוק - טשקנט - תל אביב
בהתאם לשעת הטיסה, נטוס אל בנגקוק. ועתה זה הזמן להסתער על טוקיו סנטר - מרכז הקניות הגדול של בנגקוק. לקראת ערב נצא אל שדה התעופה, משם תמריא בשעת ערב טיסתנו לכיוון הארץ. נגיע לתל אביב בבוקרו של יום ראשון, עייפים אך מרוצים ומלאי חוויות לסיומו של טיול מדהים!
 

 

היה היה חלום ואיננו עוד...

 

 
שם המלון: מיקום המלון: רמת המלון: כתובת אתר אינטרנט:

BANGKOK PALACE

BANGKOK

*3

 

PUNG WAAN RESOERT & SPA

KANCHANABURI

*3

A – ONE ROYAL CRUISE

PATAYA

*4

LA LUNA HOTEL

CHAING RAI

*4

LOTUS PANG

CHAING MAI

*3

ROYAL PARADISE

PHUKET

*4

QUARTER PAI

PAI

*4

יצירת קשר
 
 
 

בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן