טיולים מאורגנים לאירופה מטעם נוה אקדמיה הם טיולים השונים לטעמנו מטיולי החברות האחרות.
אנו בנוה אקדמיה מציעים טיולים גיאוגרפיים אמיתיים באירופה, טיולים מעמיקים ואיכותיים באמצעות מיטב אנשי המקצוע בתחום הדרכת הטיולים, למדריכי נוה אקדמיה ניסיון וידע שאין שני לו. הטיולים הגיאוגרפיים שלנו לאירופה מאופיינים בכך שהם נחשבים בעיני לקוחותינו לטיולים גיאוגרפיים של ממש.

לפניכם מעט מהמאפיין את אותם טיולים מפורסמים לאירופה:

מסלול ייחודי ומיוחד במינו:

 אנו מציעים מקומות, אתרים ומפגשים, אותם התאמנו לכם מניסיונינו העשיר. ניקח אתכם למקומות אקזוטיים במיוחד אשר השתמרו עם השנים ונחווה הרפתקאות אשר מיחדות את טיולינו כל כך.
מדריכים מעולים מהשורה הראשונה - מיטב המדריכים שלנו שנבחרו אחד אחד בהתאם לניסיונם העשיר בהנחיית טיולים באירופה והידע הנרחב הם ודאי מהמדריכים המעולים שישנם, למדריכים רקע אקדמי מתאים ואלפי שעות של פעילות הדרכה בטיולים באירופה כמו גם הכרה מעמיקה של כל מקום, האנשים והתרבויות. כל אלו מאפשרים לנו להעביר את חווית הטיול בדרך הטובה ביותר עבור החוייה המושלמת.

חוויות יחודיות

 אם לא תמיד הבחנתם בשוני באיכות הטיולים המאורגנים לאירופה עם החברות איתם נסעתם בעבר, הגעתם למקום הנכון. הבאנו לפניכם מעט מהדוגמאות ליחודיות הטיולים של נוה אקדמיה.

חוקי הנהיגה הקיימים כיום במרבית מדינות אירופה, אוסרים על נהגי אוטובוסים (במירב הימים) לעבוד מעבר ל 8 שעות ביום, וזאת מהסיבה הפשוטה שיום עבודה ארוך של נהגים מגדיל משמעותית את הסיכון לגרימת תאונות דרכים.
מניין שעות העבודה של נהגי האוטובוסים במדינות אלו מתחיל להיספר מהרגע שהרכב מונע בתחילת היום (עוד לפני שאפילו עליתם עליו...), עובדה המשפיעה במישרין על שעות האוטובוס שניתן לנצל בכל יום לטובת הטיול, הואיל וגם כשהאוטובוס עומד וממתין לקבוצה המבקרת באתר תיירותי מסוים, זמן זה נחשב כשעות עבודה...
יוצא אפוא, שכאשר קבוצת המטיילים יוצאת מהמלון בשעה 08:00 בבוקר ליום טיול, היא תיאלץ לסיים את יום הטיול ולחזור למלון עד השעה 16:00 אחה"צ לערך...
האם אתם באמת מעוניינים לסיים כל יום בטיול שלכם בשעה 16:00 אחה"צ?...
האם אתם באמת מוכנים לוותר על כל כך הרבה שעות שניתן לנצל לטובת טיול באתרים נוספים?...
האם זה באמת כל מה שאתם מצפים לקבל בטיול מאורגן?...

לידיעתכם
אנו החברה היחידה בארץ אשר שוכרת בחלק גדול מטיוליה לאירופה אוטובוס עם 2 נהגים!
לעובדה זו יש השלכה גדולה ביותר על איכותו של הטיול!!!
רק אוטובוס עם 2 נהגים מאפשר:
• להאריך את יום הטיול עצמו כמעט בלי מגבלות!!!
• לבצע מסלולי נסיעה מיוחדים שאינם יכולים להתבצע עם חברות אחרות השוכרות אוטובוס עם נהג אחד!
• לנסוע לאתרים מיוחדים, יפהיפיים שלא ניתן לשלבם בטיולי חברות אחרות השוכרות אוטובוס עם נהג אחד!!!
• להוסיף לטיול יציאות ובילויים בערבים!!!

מסלולי הטיול שלנו באירופה הכוללים אוטובוס עם 2 נהגים מאפשרים לנו ליהנות מכל העולמות!
גם לשלב את אותם יעדים אטרקטיביים וייחודים שאין לחברות אחרות, וגם ליהנות מיום טיול נינוח, יום טיול שניתן לחוות בו באמת את המראות ואווירת המקום, יום טיול ללא שום לחץ מבחינת זמנים ש"צריך לרוץ לאתר הבא" (לחץ המוביל למעבר מהיר מאתר לאתר, שמשמעותו כאילו ביקרנו באתר, כאשר לא ממש ביקרנו בו וחווינו אותו)...
מסלולי הטיול שלנו באירופה הכוללים אוטובוס עם 2 נהגים מאפשרים לנו לשלב נסיעות לאתרי תיירות מיוחדים במינם, יפהיפיים וייחודיים, אשר הביקור בהם משדרג את איכות הטיול ברמה בלתי רגילה.
אתרים אלו נותנים למטייל ערך תיירותי נוסף, המבדיל בין טיול רגיל וסטנדרטי לבין טיול עומק איכותי וייחודי – חוויה של פעם בחיים! אתרים אלו נמצאים בסמיכות ל"מסלול הנסיעה הרגיל והידוע", אולם דורשים סטייה מסוימת ממנו, המתבטאת בקילומטראז' נוסף וכמובן שעה-שעתיים נוספות (בחלק מימי הטיול) לזמן הביקור.
שכשנוסעים באוטובוס עם נהג אחד בלבד - אין שום סיכוי ואפשרות לשדרג את הטיול ולהגיע ליעדים בלתי רגילים וייחודיים אלו, דבר המותיר את מסלול הטיול כפשוט, רגיל ולא ייחודי...

 

"מה אתם עושים היום בערב?... כלום?! חבל... עד שהגעתם לפריז / רומא / איטליה / מדריד ..."

כידוע, טיול אמיתי ביעד תיירותי חייב לכלול היכרות רחבה עם האופי והגוון המיוחד שיש רק לו בשעות הערב.
מסלולי הטיול שלנו באירופה הכוללים אוטובוס עם 2 נהגים מאפשרים לנו לשלב יציאות ובילויים בערבים, שיאפשרו לנו להכיר את אופי העיר גם בשעות הקטנות... רק כשיש 2 נהגים הדבר אפשרי ובקלות!
זו היא בדיוק הסיבה מדוע במירב מסלולינו אנו כוללים גם יציאות בערבים במחיר הטיול.
כמובן שלהשכרת אוטובוס עם 2 נהגים יש משמעות כספית ברורה, הכרוכה בעלויות גבוהות ביותר (משכורת כפולה, הכפלת עלויות הלינה במלונות, אוכל ותשר כפולים לשני נהגים...)
אולם... מה הן עלויות גבוהות אל מול חובתנו לספק לכם טיול איכותי ברמה הגבוהה ביותר בארץ? טיול איכות שאין כדוגמתו בחברות אחרות?
כחברה בעלת שם ומוניטין ידוע על מסלוליה האיכותיים והייחודיים ביותר בארץ, אנו מחוייבים לדאוג כי דבר זה יישאר כפי שהוא כיום. העסקת 2 נהגים מאפשרת לנו להמשיך ולשמור על מוניטין זה ואף לשפר...
רוצים דוגמאות לימים הייחודיים המשולבים בטיולנו? הרי הן לפניכם:...
הטיול המלא והגדוש שלנו לברלין:
במהלך הטיול שלנו לברלין אנו "חורשים" את ברלין לאורך ולרוחב "כמו שצריך", טיול עומק אמיתי!
כל מה שטוב, איכותי וחשוב לראות בברלין משולב בטיולנו. אנו חווים את ברלין כמו שצריך כי רק לנו יש 2 נהגים לכל אורך הטיול. אין לנו לחצי זמן, כל יום חוזרים לא לפני השעה 17:00 או 18:00!
בטיול עצמו אנו מבקרים גם בערים דרזדן, פוטסדאם ולייפציג, אולם הביקור שבאמת משדרג את כל הטיול שלנו הוא יום הטיול לעיר המבורג. עיר זו נחשבת ליפה במיוחד והסיור בעיר ובנמל העיר (השני בגודלו באירופה) לרבות השייט בנמל הוא שיא אמיתי בטיול! הנאה צרופה!
ביום זה יוצאים מהמלון בשעה 8:00 בבוקר וחוזרים עתירי חוויות ומראות בשעה 21:00 בערב!
יום טיול מדהים שכזה פשוט בלתי ניתן לביצוע באוטובוס עם נהג אחד!
גם הימים האחרים והמלאים שלנו בטיול, המתחילים בשעה 8:00 בבוקר ומסתיימים ב- 19:00 – 17:00 בערב, לא יכולים להתבצע עם נהג אוטובוס אחד!
בטיול משולבות עוד שתי יציאות בערבים(!!!) - יציאות שלא יכולות היו להתבצע עם נהג אוטובוס אחד!
תכנית איכותית ועשירה שכזו מחייבת אוטובוס עם 2 נהגים!

רוצים עוד דוגמה?....בבקשה...
ביום השני בטיול שלנו לפרובאנס והריביירה הצרפתית (הנערך בצרפת), שילבנו נסיעה בכביש עתיר בנופים, מיוחד במינו – כביש מהיפים ביותר שיש באירופה!
הנסיעה נערכת בפארק הלאומי של שבאנה פלוראק, אשר הוכרז כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו, ובהמשך היום אנו מבקרים באטרקציה(!) - הכפר רוקפור, אשר קנה את פירסומו בעולם ככפר האותנטי היחידי בו מייצרים את גבינות הרוקפור הייחודיות... בכפר זה אנו יורדים פנימה אל תוך מערות היצור של הגבינה המפורסמת (המיוצרת רק שם!), מקבלים הסברים על תהליך היצור, בקיצור: סיור ייחודי בהחלט שלא רואים כל יום ומהווה בהחלט חוויה מיוחדת במינה!
יום זה מתחיל בעיר טולוז, והוא כולל גם ביקור בעירו של הצייר טולוז לוטרק - העיר העתיקה אלבי, וכן ביקור בעיר העתיקה והיפהיפייה מונפלייה....
יום זה מתחיל בשעה 8:00 בבוקר ונגמר בשעה 21:00 בערב!!! יום ארוך ומדהים!!! כפי שציינו כל מטיילינו אשר חוו אותו בטיולינו הקודמים.
יום טיול זה במתכונתו הנוכחית לא ניתן בשום פנים ואופן לביצוע, אילולא העסקנו אוטובוס עם 2 נהגים.

רוצים עוד? דוגמאות...
המסלול הייחודי שלנו ליער השחור וצרפת, כולל יום סיור יפהיפה וייחודי בעמק נהר המוזל, כל זאת בשילוב שאר ערי היער השחור המהממות - שילוב של יעדים במסלול מיוחד שאי אפשר לבצעו במתכונתו הנוכחית אילולא העסקנו אוטובוס עם 2 נהגים. כך גם מסלול הטיול שלנו מהריביירה האיטלקית לריביירה הצרפתית, המשלב את מיטב האתרים בריביירה האיטלקית ומיטב ערי הריביירה הצרפתית הנוצצות כגון: ניס, קאן ומונטה קארלו, בסיור המתחיל ביום ונגמר בלילה בקזינו! של מונטה קארלו!... מסלול המשלב ריכוז כל כך גבוה של אתרים קסומים היכול להתבצע אך ורק הודות לעובדה שאנו מעסיקים אוטובוס עם 2 נהגים!
במסלול הטיול הייחודי שלנו לאוסטריה במיטבה, אנו משלבים יומיים בוינה, שלושה ימים אינטנסיביים במיטב חבל הטירול וזלצבורג, יום בעמק הווכאו וכן יום באחד האזורים היפים ביותר שיש בצ'כיה... מסלול טיול שכזה אינו יכול להתבצע עם נהג אחד, ומתאפשר רק הודות לעובדה שאנו מעסיקים אוטובוס עם 2 נהגים!
רוצים עוד?... פשוט תפתחו את חוברת הפרסום שלנו! כל מסלול טיול שלנו הוא הטיול הייחודי והנכון ביותר בארץ מבחינה תיירותית!
כפי שאתם רואים בעצמכם, בכל מסלולינו האיכותיים אנו משלבים יום - יומיים ארוכים, וכן מספר יציאות בערבים... כך למעשה אנו מנצלים את הזמן בצורה הטובה ביותר לטובת הטיול – ואתם המרוויחים מכך!

אצלנו לא תמצאו התחייבות ליום טיול מלא "בן כ- 8 שעות"...
אנו מאמינים שאתם רוצים יותר!
אנו יודעים כי בטיול גיאוגרפי איכותי מגיע לכם יותר.איתנו תקבלו הרבה יותר!

מעבר להעסקת 2 נהגים אוטובוס בטיולים שלנו (וההשלכות המצוינות הנובעות מכך)...

איטליה - בין אם בחרתם בטיול באיטליה בדגש חבל טוסקנה המציע לכם נופים פתוחים ושלווים בצד ביקור בערי האומנות המפורסמות באירופה כולה ובין אם ב"ארץ האגמים" המשופעת הרים ומים הרי שתחוו חוויה מעמיקה של טיול מעמיק ואיכותי באותו חבל ארץ ושהייה מספקת בכל מקום ומקום. חוויית טיול מאורגן לאיטליה עם נוה אקדמיה.

סלובניה וקרואטיה -המקומות הנפלאים ביותר כאן הם עיקר הטיול מבחינתנו - שמורת פליטביצה, מערות פוסטוינה, אופטיה, הערים הגדולות לובליאנה וזאגרב המשופעות ארכיטקטורה ואפילו ביקור מהנה בונציה הנודעת באיטליה. איננו מתפשרים על לינה - תארו לכם טיול כוכב היוצא מהמקום היפה ביותר שישנו בכל סלובניה - אגם בלד. 

ברלין -7 ימים תמימים בטיול היוצא מברלין - גרמניה, עם סיורים במיטב נפלאות ערי גרמניה נוספות כהמבורג, דרזדן פוטסדאם ולייפציג - טיול מיוחד חדשני המתרכז בארכיטקטורה, תרבות, היסטוריה ומקורות היהדות באיזור. 

צרפת - נופש של ממש בריביירה הצרפתית - ניס, מונטה קרלו, קאן וגם חויות נפלאות ממיטב פרובנס.טיול מאורגן לצרפת.

אוסטריה - הדגש שלנו על חבל טירול ונפלאות איזור זלצבורג מוכיחים כי לא נחסוך באמצעים על מנת להביא אותכם לאחדים מהמקומות היפים והיוקרתיים ביותר באירופה. טיול מאורגן לאוסטריה ועוד טיולים מאורגנים לאירופה.

הטיולים המאורגנים של נוה אקדמיה לבטח יזכרו אצלכם כאחת החויות הטובות והעמוקות ביותר שחוויתם...
אנו מזמינים אתכם לבחור טיול מאורגן על פי העדפתכם ממגוון טיולנו.

פנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים על המסלולים הייחודיים שאנו מציעים. נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת.